شماره تماس 02188811011

باپی کارت

سرویس پلی استیشن پلاس و مزایای آن

قطعا تمام گیمرهای حرفه ای پلی استیشن از مزایای شبکه PSN خبردار هستند.شبکه بزرگ و گسترده PSN قابلیت های بسیاری از جمله ارتباط آنلاین با گیمرهای سراسر جهان ،خرید محتوای بازی ها و بسیاری از استفاده های دیگر تحت اینترنت را برای کاربران پلی استیشن فراهم کرد.اما شرکت سونی از یک سرویس جدید در سال ۲۰۱۰ به نام پلی استیشن پلاس (PS plus) رونمایی کرد که ویژگی های شگفت انگیزی را برای گیمرها به ارمغان آورد.ما در این مقاله میخواهیم شما را با ویژگی های منحصر به فرد این سرویس پر طرفدار آشنا کنیم.

این سرویس پرطرفدار پلی استیشن به صورت اکانت ۱ماهه ، اکانت ۳ ماهه و اکانت یک ساله به فروش می رسد.

مزایای سرویس پلی استیشن پلاس

 

 

بازی های رایگان ماهانه

با این ویژگی شما می توانید هرماه ۲ بازی رایگان به لیست بازی های خود اضافه کنید و حتی بدون دانلود کردن آن ها از لذت بازی تا اتمام سرویس خود  بهره مند شوید.

 

 

 

 

بازی های آنلاین چند نفره

این ویژگی درهای جدیدی از بازی آنلاین را به روی شما می گشاید و این اجازه را به شما می دهد که تیم واقعی خود را در بازی ها رهبری کنید یا عضو ارتشی شوید و با هم تیمی های خود جنگ را ببرید و عضو هزاران گیمر آنلاین در دنیا شوید.

 

 

 

تخفیف های ویژه

شرکت سونی یک قابلیت ویژه برای کاربران پلی استیشن پلاس در نظر گرفته و آن استفاده از تخفیف های شگفت انگیز فروشگاه پلی استیشن است البته این تمام ماجرا نیست بلکه با این ویژگی شما قابلیت سفارش دادن بازی ها قبل از رونمایی،خرید محتوای قابل استفاده در بازی ها،امکان استفاده از نسخه تریال بتا و دسترسی زود هنگام به نسخه ی دمو بازی ها را نیز به دست می آورید.

 

 

 

 

محتوای ویژه بازی ها

خودتان را با استفاده از اسلحه های متفاوت، پوسته های مختلف برای کاراکترها و هزاران شخصی سازی دیگر در بازی ها از خیل عظیم گیمرها در دنیا متمایز کنید.

فضای ابری رایگان

با این قابلیت می توانید از ۱۰۰ گیگ فضای رایگان برای ذخیره ی بازی ها و محتوای آنها استفاده کنید.

به اشتراک گذاشتن بازی ها

شما می توانید بازی های چند نفره را با دوستان خود انجام دهید یا کنترل دستی ماجراهای تک بازیکن را به آنها بسپارید ، حتی اگر آنها مالک این بازی نباشند.

تعداد بازید : 204

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چرا باید به باپی کارت اعتماد کنیم؟

پشتیبانی 24 ساعته
هفت روز هفته، 24 ساعته
دارای مجوز های قانونی
دارای نماد اعتماد و ساماندهی
تضمین امنیت خدمات
تضمین امنیت در ارائه خدمات
Layer 1