شماره تماس 02188811011

باپی کارت

شماره مجازی چیست؟

شماره ی مجازی(Virtual number)در واقع یک خط غیر حقیقی است که امکانات یک سیم کارت معمولی را دارد و برای داشتن آن نیازی به سیم کارت فیزیکی نیست.

در واقع توسط یک برنامه شماره مجازی خود را ایجاد می کنید و با استفاده از آن می توانید در شبکه های اجتماعی مانند واتس اپ و تلگرام،توییتر،فیسبوک و…حساب کاربری ایجاد کنید.

همچنین با شماره ی مجازی قادر به ارسال و دریافت پیامک و برقراری تماس با سیم کارت های بین المللی از طریق عادی و با سیم کارت های داخلی از طریق اینترنت و برنامه های موبایل خواهید بود.

 

 

این روش برای زمانی است که شما قصد ایجاد حساب در برنامه ای دارید که پیامک تایید می فرستد و شما نمی خواهید از شماره ی اصلی خود استفاده کنید.یا اینکه سایت یا نرم افزار مورد نظر فقط شماره های آمریکا را قبول می کند.بنابراین شما با وارد کردن شماره ی مجازی با پیش شماره ی یکی از ایالات آمریکا،می توانید حساب کاربری خود را به راحتی ایجاد کنید.به طور معول افراد یا کمپانی هایی که با مشتریانی از سراسر دنیا در ارتباط هستند و برای تجارت خود نیاز به تعداد زیادی شماره از کشورهای مختلف دارند،با هزینه ی کم تعداد بیشتری شماره مجازی خریداری می کنند و به صورت هم زمان از شماره ها استفاده می کنند.

 

 

نحوه ی خرید شماره مجازی:

سایت های فروش شماره ی مجازی بسیار هستند اما تعدادی از آنها کیفیت ارائه ی خدمات بهتری دارندمثل:

Grass shopper

Google voice

Phone.com

نحوه ی خرید شماره مجازی از همه ی سرویس ها به یک صورت است؛

ابتدا لازم است حساب کاربری در سایت مورد نظر ایجاد کنید،شماره ی مجازی از کشور دلخواهتان را انتخاب کنید،هزینه را بپردازید و شماره ی مجازی خود را تحویل گرفته و راه اندازی کنید.

برای پرداخت هزینه می توانید از سایت باپی کارت اقدام کنید چرا که پرداخت های ارزی به علت تحریم ها دشوار است و اگر مستر کارت یا ویزا کارت نداشته باشید امکان پرداخت ندارید.اما با ثبت نام در باپی کارت و پرداخت هزینه به ریال می توانید به سادگی هر تعداد شماره مجازی که خواستید خریداری کنید.

تعداد بازید : 91

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چرا باید به باپی کارت اعتماد کنیم؟

پشتیبانی 24 ساعته
هفت روز هفته، 24 ساعته
دارای مجوز های قانونی
دارای نماد اعتماد و ساماندهی
تضمین امنیت خدمات
تضمین امنیت در ارائه خدمات
Layer 1