شماره تماس 02188811011

باپی کارت

ثبت نام آزمون GRE

ثبت نام آزمون آیلتس GRE و پرداخت هزینه آن

گذراندن آزمون GRE برای تمامی متقاضیان تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های خارج از کشور ضروری است. نمرات این آزمون در اکثر دانشگاه های ایالت متحده و جهان به عنوان معیار سنجش مهارت های زبان انگلیسی متقاضیان معتبر است. این آزمون در ایران نیز سالانه سه مرتبه توسط سازمان سنجش و دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود. 

جهت ثبت نام آزمون GRE و پرداخت هزینه آن می توانید با ثبت نام در باپی کارت و ثبت سفارش پرداخت هزینه آزمون GRE اقدام کنید.

GRE-1

انواع آزمون GRE

این آزمون به دو صورت برگزار می شود.

عمومی GRE General

آزمون عمومی GRE که در اکثر دانشگاه های جهان جهت پذیرش معتبر است.

تخصصی GRE Subject

این آزمون در موارد خاص مانند پذیرش در موسسات سطح بالا که نیاز به GRE تخصصی دارند و پذیرش در رشته های ریاضی، ادبیات، شیمی، بیو شیمی، فیزیک و روانشناسی کاربرد دارد.

ساختار آزمون GRE General

آزمون GRE General شامل چه بخش هایی است؟

بخش Quantitative (ریاضیات)

این بخش شامل 2 سری سوال 20 تایی مربوط به ریاضیات است که که از لحاظ محتوایی بسیار ساده هستند اما به دقت و تمرکز بالا در حین آزمون احتیاج است. برای هر بخش 35 دقیقه زمان در نظر گرفته شده که در مجموع 70 دقیقه است.

بخش Verbal (واژگان)

این بخش به درک زبان فوق العاده و دایره لغات گسترده نیاز دارد. این بخش شامل دو سری سوال 20 تایی است که برای هر سوال 5 گزینه وجود دارد. سوالات این بخش بر خلاف بخش قبلی نمره منفی ندارند.

بخش Analytical Writing (بخش نوشتاری)

این بخش شامل 2 انشا است و برای هر بخش 30 دقیقه زمان در نظر گرفته است. هر بخش 6 نمره دارد که نمره 4 یک نمره قابل قبول است.

هزینه ثبت نام آزمون GRE

هزینه آزمون GRE General

205 دلار آمریکا

هزینه آزمون GRE General با تاخیر

230 دلار آمریکا

هزینه آزمون GRE Subject

150 دلار آمریکا

هزینه آزمون GRE Subject

175 دلار آمریکا

سوالات متداول

آزمون کاغذی GRE در ایران تنها توسط سازمان سنجش و دانشگاه صنعتی اصفهان و سالانه سه مرتبه در ماه های سپتامبر ، اکتبر و آوریل برگزار می شود.

آزمون General علاوه بر pBT به صورت iBT نیز برگزار می شود. این آزمون فعلا در مرکز سازمان سنجش ، موسسه فرهنگی علامه سخن ، موسسه آموزشی معرفت ، موسسه زبان نگار ، دانشگاه صنعتی اصفهان ، دانشگاه ارومیه ، دانشگاه شمال در آمل ، مجتمع آموزشی گسترش انفورماتیک زنجان و دانشگاه شیراز به صورت ماهانه برگزار می گردد.

اگر نیاز به مشاوره دارید درخواست مشاوره دهید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

چرا باید به باپی کارت اعتماد کنیم؟

پشتیبانی 24 ساعته
هفت روز هفته، 24 ساعته
دارای مجوز های قانونی
دارای نماد اعتماد و ساماندهی
تضمین امنیت خدمات
تضمین امنیت در ارائه خدمات
Layer 1