شماره تماس 02188811011

باپی کارت

بسیاری از افراد به منظور ادامه تحصیل در خارج از کشور،قصد مهاجرت تحصیلی به یکی از کشورهای خارجی می کنند.برای گرفتن پذیرش بهتر است قبل از شروع فعالیت های مهاجرتی،رزومه ی مناسبی برای خود ایجاد کنند زیرا هر اندازه رزومه تکمیل تر باشد همان اندازه شانس گرفتن پذیرش بالاتر می رود.

یکی از مهم ترین اقدامات قبل از هر اقدام دیگری،یادگیری زبان انگلیسی و کسب مدرک معتبر تافل و یا آیلتس می باشد.

یکی دیگر از اقدامات لازم برای رزومه،ارائه مقاله ISI و چاپ آن در ژورنال های معتبر می باشد.در واقع هرچه تعداد مقالات چاپ شده ی شما در مجله های معتبر خارجی بیشتر باشد،امتیاز و شانس شما در گرفتن پذیرش بیشتر می شود.

اما اقدام موثر دیگر در این راه،شرکت در کنفرانس های خارجی می باشد.شرکت در کنفرانس های معتبر بین المللی برای بالا بردن ارزش علمی رزومه بسیار مفید است.در ادامه راجع به نحوه ی شرکت در این کنفرانس ها بیشتر صحبت می کنیم.

 

نحوه شرکت در کنفرانس های خارجی:

هر ساله به تعداد متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکتری در دانشگاه های خارج از کشور افزوده می شود و طبیعی است که رقابت بین داوطلبین بیشتر می شود و دانشگاه ها و موسسات،متقاضیان با رزومه ی قوی تر را بر سایر متقاضیان اولویت می دهند.بنابراین توسعه ی رزومه از طریق مدرک زبان با نمره بالا،دارا بودن مقالات چاپ شده در مجلات معتبر خارجی و شرکت در کنفرانس های مطرح بین المللی به عنوان فعالیت عملی،می تواند بار علمی رزومه را بالا ببرد.

 

شرکت در این کنفرانس ها مزایا بسیاری دارد از جمله:

شما می توانید از طریق این همایش ها با اساتید برتر رشته ی تحصیلی خود آشنا شوید و از آن ها مشورت بگیرید و از تجربه ی ایشان استفاده کنید.همچنین می توانید با صاحب نظران و محققان رشته خود از نزدیک آشنا شوید و نحوه ی امتیازدهی و داوری مقالات را ببینید.

با موضوعات نوین و رویکرد های جدید رشته ی  تخصصی خود آشنا می شوید و با شرکت در کارگاه ها می توانید با روش های عملی آشنا شوید و تکنین های به روز یاد بگیرید.

همچنین حضور در این کنفرانس ها باعث شناخته شدن نام شما در بین محققین رشته ی خود می شود و باعث معروفیت شما بین کارشناسان حوزه ی تحصیلی تان می شود.

 

 

برای شرکت در این کنفرانس ها باید مشخص کنید که به چه عنوانی قرار است حضور داشته باشید؛به عنواتن اسپانسر،سخنران،یا یاک فرد عادی یا شنونده. و یا قصد دارید مقاله ی خود را publish کنید یعنی برای اولین بار تحقیقات خود را منتشر کنید.اگر مقاله ی خود را در یک کنفرانس بین المللی منتشر کنید بسیار بر روی رزومه ی شما موثر است و نسبت به چاپ در مجله هزینه ی کمتری نیز خواهد داشت.

یکی از معتبرترین سایت هایی که کنفرانس ها را اعلام می کند،سایت allconferences.com می باشد.این سایت زمان دقیق برگزاری کنفرانس ها،موضوعات و مکان برگزاری ها را اعلام می کند.می توانید نام کنرانس مد نظرتان را در این سایت جست و جو کنید،در دسته بندی موضوعات همایش های مختلف را ببینید و از زمان برگزاری کنفرانس های روز در همه نقاط جهان با خبر شوید.

 

نحوه پرداخت هزینه:

برای پرداخت هزینه ی کنفرانس ها که معمولا به دلار یا یورو هستند،می توانید یا از طریق پی پال و یا از طریق مستر کارت و ویزاکارت اقدام کنید.اما در صورتیکه حساب پی پال و یا کارت های اعتباری ندارید می توانید از سایت باپی کارت استفاده کنید.

کافیست در سایت عضو شوید و لینک همایش مد نظرتان را به همراه سایر اطلاعات مورد نیاز در سایت ثبت کنید و با پرداخت هزینه ریالی،باقی کارهای ثبت نام خود را به تیم باپی کارت بسپارید.

تعداد بازید : 110

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چرا باید به باپی کارت اعتماد کنیم؟

پشتیبانی 24 ساعته
هفت روز هفته، 24 ساعته
دارای مجوز های قانونی
دارای نماد اعتماد و ساماندهی
تضمین امنیت خدمات
تضمین امنیت در ارائه خدمات
Layer 1