شماره تماس 02188811011

باپی کارت

یکی از مهم ترین اقدامات لازم برای مهاجرت تحصیلی یا کاری به کشورهای خارجی،شرکت در آزمون های بین المللی زبان و ارزیابی میزان مهارت فرد در زبان انگلیسی می باشد.داشتن مدرک زبان و ارائه ی آن به دانشگاه ها و موسسه های مهاجرتی از الزامات اولیه ی مهاجرت می باشد.آزمون های زبان بین المللی به همین منظور شکل گرفته و در طول سال برگزار می شوند که برترین این آزمون ها تافل و آیلتس می باشند.

یکی از جدیدترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی،آزمون دولینگو(Duolingo) است که قدمت کمی دارد و مانند تافل و آیلتس برای ارزیابی مهارت فردی در زبان انگلیسی برگزار می شود.

 

تفاوت دولینگو با تافل و آیلتس:

دولینگو فقط به صورت آنلاین برگزار می شود و از این لحاظ نسبت به آزمون های دیگر برتری دارد.به این معنا که برای شرکت در آزمون نیاز به حضور در هیچ موسسه ای نیست و همچنین محدودیت زمانی برای شرکت در آزمون وجود ندارد و شما می توانید در هر روز و ساعتی که مساعد بودید از طریق اینترنت و با کامپیوتر خود در آزمون شرکت کرده و مهارت زبان انگلیسی خود را بسنجید.

یکی از مهم ترین تفاوت های دولینگو با تافل و آیلتس در قیمت آن است.هزینه آزمون دولینگو تنها 49 دلار است در حالیکه تافل 215 دلار و آیلتس 225 دلار می باشد.بنابراین دولینگو بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

دیگر برتری این آزمون در مدت زمان اجرا شدن آن است؛دولینگو حدود یک ساعت به طول می انجامد؛در حالیکه آزمون کتبی آیلتس 2 ساعت و نیم و تافل 4 ساعت طول می کشد.

همچنین برای ارسال مدرک دولینگو به موسسات محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید به هر تعداد موسسه یا دانشگاهی که خواستید مدرک خود را ارسال کنید،ولی مدرک تافل را فقط به 4 موسسه و آیلتس را به 5 موسسه می توانید ارسال کنید و برای فرستادن به سایر موسسات باید هزینه پرداخت کنید.

 

 

در حال حاضر دولینگو از اعتبار مناسبی نزد بسیاری از دانشگاه ها و موسسه ها برخوردار است و مدرک آن برای ارائه به این موسسات کافی و معتبر می باشد.امروزه بیش از 500 دانشگاه و موسسه داشتن مدرک دولینگو را به عنوان یکی از شرایط پذیرش خود قرار داده اند.

به طور کلی مدرک آزمون دولینگو شامل نمرات شما به همراه یک مصاحبه ویدیویی و نمونه writing شما می باشد که یک الی دو روز بعد از آزمون آماده می شود و برای موسسه مورد نظرتان ارسال می گردد.

این آزمون 4 مهارت writing,reading,speaking و listening را مورد بررسی قرار می دهد و در 10 دقیقه ی پایانی آزمون مصاحبه ای باشما انجام می شود که همراه با مدرک برای موسسات فرستاده می شود.نمره ی این آزمون از 10 تا 160 داده می شود.

ثبت نام در آزمون دولینگو:

برای ثبت نام در آزمون دولینگو لازم است در سایت دولینگو حساب کاربری ایجاد کنید.

از طریق سایت دولینگو می توانید به راحتی برای آزمون در هر روز و ساعتی که می خواهید ثبت نام کنید و برای پرداخت هزینه ی آزمون که 49 دلار است می توانید از طریق سایت باپی کارت اقدام کنید و هزینه را به ریال بپردازید و ادامه ی فرایند پرداخت را به تیم باپی کارت بسپارید.

تعداد بازید : 89

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چرا باید به باپی کارت اعتماد کنیم؟

پشتیبانی 24 ساعته
هفت روز هفته، 24 ساعته
دارای مجوز های قانونی
دارای نماد اعتماد و ساماندهی
تضمین امنیت خدمات
تضمین امنیت در ارائه خدمات
Layer 1