شماره تماس 02188811011

باپی کارت

اگر قصد مهاجرت برای تحصیل و کار به دو کشور کانادا و آمریکا را داشته باشید،لازم است علاوه بر سایر مدارک مورد نیاز،گواهی تاییدیه ارزیابی مدارک تحصیلی را نیز داشته باشید.

موسسه WES یا World Educational Services در سال 1971 درتورنتوی کانادا و نیویورک آمریکا تاسیس شده و از معروف ترین موسسات برای ارزیابی مدارک می باشد.

موسسه WES از اعتبار بالایی نزد دانشگاه های آمریکای شمالی و سازمان های مهاجرتی برخوردار است لذا ارزیابی مدارک تحصیلی را به این نهاد می سپارند.در واقع در این ارزیابی دستاوردهای تحصیلی شما مورد تحقیق قرار می گیرد و به کارفرمایان و مسئولین سازمان های مهاجرتی کمک می کند تا بهتر سایقه ی تحصیلی شما را درک کنند.بدون داشتن این گواهی،عملا مهاجرت به کانادا یا آمریکا امکان پذیر نیست.

معمولا در بسیاری از کشورها همچون کشور عزیزمان،نمره دهی از 0 تا 20 انجام می شود و در برخی کشورها به صورت حروف انگلیسی نمره دهی می شود.موسسه WES این نمرات و ارزشیابی ها را اعتبار سنجی می کند و با نمره دهی از 0 تا 4 تبدیل به یک فرمت رتبه بندی بین المللی می کند.

 

 

انواع ارزیابی توسط WES:

با توجه به هدف شما از مهاجرت،ارزشیابی توسط موسسه WES متفاوت خواهد بود.در واقع این ارزیابی به دسته بندی های مهاجرتی،کاری و تحصیلی تقسیم بندی می شود و متعاقبا هزینه و مدارک مورد نیاز برای ارسال متفاوت از یکدیگر می شوند.بنابراین با توجه به هدف خود،مدارک مورد نیاز را تهیه می کنید و برای موسسه می فرستید.دقت کنید مدارکی که فرستاده می شود،توسط موسسه برگردانده نمی شود پس از فرستادن اصل مدارک خودداری نمایید.

بعد از فرستادن مدارک، موسسه ابتدا آنها را تایید و سپس مورد ارزیابی قرار می دهد.بنابراین بررسی مدارک شما حداقل سه روز کاری زمان می برد.

برای پرداخت هزینه WES می توانید از سایت باپی کارت استفاده نمایید.پرداخت هزینه ی شما همان روز توسط افراد باپی کارت انجام می گیرد.

 

تعداد بازید : 75

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چرا باید به باپی کارت اعتماد کنیم؟

پشتیبانی 24 ساعته
هفت روز هفته، 24 ساعته
دارای مجوز های قانونی
دارای نماد اعتماد و ساماندهی
تضمین امنیت خدمات
تضمین امنیت در ارائه خدمات
Layer 1