شماره تماس 02188811011

باپی کارت

یکی از دغدغه های اصلی در هنگام سفرهای خارجی،نحوه ی برقراری ارتباط و مکالمه است.اینکه چطور و از چه طریق با دوستان و خانواده ی خود از یک کشور خارجی تماس بگیریم همواره یکی از سوالات اساسی مسافرین می باشد.

در واقع از طریق فعال کردن رومینگ سیم کارت خود می توانید از هر کشوری تماس بگیرید بدون اینکه نیاز باشد سیم کارت خود را تغییر بدهید.بسیاری از مردم نیز از همین روش استفاده می کنند.اما رومینگ نیز مشکلات خود را دارد.یکی از این مشکلات،هزینه ی بالای استفاده از رومینگ می باشد.برای حل این مسئله می توانید از سیم کارت بین المللی استفاده کنید.

 

سیم کارت بین المللی(World Sim)چیست؟

سیم کارت بین المللی به سیم کارت هایی گفته می شود  که در اکثر کشورهای دنیا امکاناتی مثل مکالمه،اینترنت و سایر امکانات یک سیم کارت معمولی را فراهم می کنند.

امروزه این سیم کارت ها در حدود 200 کشور دنیا در دسترس هستند و در 85 کشور خدمات سیم کارت رایگان می باشد.

سیم کارت بین المللی در اکثر نقاط جهان آنتن دهی مناسبی دارد و مانند رومینگ عمل می کند اما بزرگ ترین مزیت سیم کارت بین المللی در هزینه های آن است.استفاده از این سیم کارت حدود 85% از هزینه های رومینگ را کاهش می دهد و همین امر باعث جذابیت سیم کارت بین المللی برای مسافران شده است.

از دیگر مزیت های این سیم کارت اعتبار آن می باشد.اکثر سیم کارت های بین المللی اعتبار یک ماهه دارند اما Worldsim اعتبار یک ساله دارد و اگر یک بار در سال از آن استفاده کرده و تماس برقرار کنید،فعال خواهد ماند.

همچنین شما می توانید شماره ی سیم کارت را متناسب با 50 کشور دنیا که تحت پشتیبانی این سرویس هستند انتخاب کنید.بنابراین هنگام انتخاب شماره بهتر است دقت کنید که از چه کشورهایی ممکن است با شما تماس برقرار کنند.

 

 

نحوه ی شارژ کردن سیم کارت:

برای شارژ کردن سیم کارت بین المللی لازم است کارت اعتباری ارزی یعنی ویزا کارت یا مستر کارت داشته باشید.در غیر این صورت می توانید از خدمات باپی کارت استفاده کنید.کافیست در سایت عضو شوید و درخواست شارژ سیم کارت خود را ثبت کنید.

تعداد بازید : 174

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چرا باید به باپی کارت اعتماد کنیم؟

پشتیبانی 24 ساعته
هفت روز هفته، 24 ساعته
دارای مجوز های قانونی
دارای نماد اعتماد و ساماندهی
تضمین امنیت خدمات
تضمین امنیت در ارائه خدمات
Layer 1